Kniha návštěv

Všechno nejlepší k prvním narozeninám

Hana a Jaroslav Vyšínovi | 12.03.2014

Přejeme všem strakáčkům k jejich prvním narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví ať můžou pořádně pozlobit své páníčky :-)
A samozřejmě pozdravujeme maminu strakáčků Scheylu a její paničku Mirku :-)

Další přáníčko :-)

Bertík (Albert ze Strakatého tornáda) | 12.09.2013

Přeji krásné půl - kulaté narozeniny všem bráchům a segrám :-) Už jsme pěkně povyrostli a možná, jak jsem se dozvěděl, budeme mít příští rok další sourozence :-) To bylo super !
Posílám pozdrav mojí mamince Scheyle, bez té bychom tady nebyli :-) a její paničce Mirce . Mějte se moc krásně a já s mými páníčky se těšíme na další setkání:-)

Re: Další přáníčko :-)

Mirka | 28.09.2013

Milý Bertíku, děkuji i za mámu a tvé sourozence, všem se daří dobře - u příležitosti vašich půltých narozenin jsem do aktualit napsala článek s fotkami, abys viděl, že se i ostatní mají moc dobře.
Setkání se snad uskuteční ještě letos na podzim, uvidíme jak budou moct ostatní. Dám včas vědět!

Re: Re: Další přáníčko :-)

Hana | 30.09.2013

Zdravíme do Plzně ! Těšíme se, že se setkání zadaří a děkujeme za odpověď :-) Pozdrav posílá Bertík s jeho páníčky :-)

Blahopřání

Bertík ( Albert ze Strakatého tornáda) | 12.08.2013

Blahopřeji všem mým sestřičkám a bráškům k dnešním pěti měsícům :-) ! Těšíme se s mými páničky, že se zase všichni uvidíme na nějakém strakaté setkání.A posílám samozřejmě pozdrav i mojí mamince Scheyle a její paničce :-)

Pozdrav mojí mamince a její paničce:-)

Bertík (Albert) ze Strakatého tornáda | 01.06.2013

Moc pozdravuju mojí maminku Scheylu a její paničku Mirku. Mě se daří výborně, velice dobře jsem si ochočil moje nové páníčky a vůbec nic nenamítají, když se rozhodnu zlobit, tvrdí, že z toho vyrostu. Tak snad mají pravdu:-). Ale umím už hodně nových věcí a rozeznám povely, které mi páníčkové dávají. No a někdy poslechnu, to aby páníčkové měli radost :-). Tak se v té Plzni mějte všichni moc hezky a já se těším, že se 29.6. uvidíme v Krásném Dvoře. Ahojky. Bertík.

Z rošťáka miláček

Knajflovi | 07.05.2013

Jeden malý uličník nám už od soboty běhá doma. Bez sourozenců toho (zatím) moc nenazlobí. Je to úžasné psí mimino! To jen, abychom se těch strakáčků trochu zastali... Zdravíme celou velkou rodinu!

Re: Z rošťáka miláček

Mirka R. | 23.05.2013

Milá Archieho smečko, díky za zprávy, proměna uličníka v hodné štěně nás moc těší (mluvím i za Sheylu, i když ta nic neříká, ale vrtí ocasem...). Přejeme samé veselé zážitky a těšíme se snad někdy na viděnou - třeba 29.6. v Krásném dvoře, kde se sejde pár sourozenců a máma s tátou!

Blahopřání

Hana a Jaroslav Vyšínovi | 07.05.2013

Blahopřejeme štěňátkům k osmi týdnům :-) ! A Vám, milá Mirko, skládáme hluboký obdiv, protože to, co Vám ti rošťáci dokáží připravit, tak to už chce opravdu hodně síly a trpělivosti :-)! V sobotu Vám ulevíme od dalšího "škůdce" :-) a moc se na něj těšíme !

Kapitulace -To mě pobavilo :-)))

L. Moulisová | 03.05.2013

Milá Mirko,
to mě teda baví číst, úplná předloha na grotesku... teda dovedu si představit, že Vám do smíchu moc v některých situacích není, ale budiž útěchou, že už za pár dní se už budete bavit zase Vy z příspěvků nových páníčků. A hlavně jste pomohla rozšířit národní a málopočetné plemeno a za to díky. A jestli štěňata zatím neupečete, tak vám 8.5. hodláme od jedné malé rošťandy ulevit.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek